Top تغییرات شرکت Secrets

پاسخ مشاور ثبت ‏۰۲ دی ۱۳۹۹ با سلام شما می توانید با درج آگهی دعوت به مجمع در روزنامه کثیرالانتشار و داشتن شرایط بدون حضور دو نفر از شرکا اقدام به انحلال کنید، جهت مشاوره تماس بگیرید چون میزان سهام در آگهی دعوت مهم می باشد.

در قسمت نصاب جلسه دقت کنید. (جلسات شرکت می‌تواند با حضور کلیه شرکا یا تعدادی از آن‌ها تشکیل شود).

پاسخ شرکت ‏۰۲ تیر ۱۳۹۹ سلام میخواستم بدونم کسی که در جلسه مجمع عادی سالیانه دارای سمت بوده (منشی جلسه) همزمان میتواند به عنوان وکیل برای مراجعه به اداره ثبت و امضاء و … در ذیل صورت جلسه معرفی شود ؟ با تشکر

و اینکه مدارک و صورتجلسات رو باید روی سامانه هم بارگذاری کنم یا فقط پست کردن و بارگذاری کد پستی کفایت میکنه؟

این صورت جلسه باید حداکثر یکماه پس از تاریخی که مجمع به وجود آمده، توسط اعضای شرکت یا وکیل رسمی آن به اداره ثبت شرکت‌ها رسانده شود و ثبت گردد.

اگر موسساتی برای تأسیس خود اقدام به گرفتن مجوز از بانک کرده باشند، با مجوز از بانک مذکور می‌توانند به راحتی فعالیت کنند.

تغییر در اساسنامه باشد مانند آدرس شرکت یا نام یا موضوع فعالیت یا بندی از اساسنامه ( این موارد جزو اختیارات مجمع عمومی به طور فوق العاده می باشد.

بر اساس جلسه برگزار شده مدارک لازم برای ثبت تغییرات شرکت به شرح زیر است:

برای روزنامه که ایرادی ندارد و شما از نسخه پی دی اف وبسایت روزنامه رسمی می توانید استفاده کنید، اما برای آگهی تغییرات می توانید به اداره مراجعه کنید تا نسخه کپی از آگهی تغییراتتان را دریافت نماید یا با موسسه ما تماس بگیرید تا دقیق تر شما را راهنمایی کنیم.

همچنین باید مدارک را به وسیله پست به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال نموده و یک مراجعه به اداره ثبت شرکت‌ها داشته باشید تا هزینه‌های قانونی را برای دریافت آگهی تغییرات بپردازید.

اگر موسساتی بدون داشتن مجوز از بانک مرکزی، فعالیت کنند، نیازی به اخذ مجوز برای تغییرات و انحلال آن‌ها نمی‌باشد.

این گام در مواردی برای شما نمایش داده می‌شود که تغییراتی در موضوع فعالیت شرکت داشته باشید.

پاسخ سیدرضافاطمی ‏۰۸ شهریور ۱۴۰۰ سلام علیکم جهت ثبت الحاق به موضوع فعالیت موسسه ، اصلاح تبصره ای از ماده اساسنامه و همچنین تغییر آدرس شرکت نیاز به سه website صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده هست یا فقط یک صورتجلسه کفاف می کند؟ با کمال تشکر سیدرضا فاطمی

تکمیل این گام در تمامی صورتجلسه‌ها الزامی است حتی اگر هیچ گونه تغییری در اشخاص شرکت انجام نشده باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *